Kontakt


Tack för ditt meddelande! Vi kontaktar dig inom kort. 

Ha en fin dag!

Failed to send message!

KONTAKT

Kontakta oss

Har du frågor, tankar eller information du vill delge dig av till oss är du varmt välkommen att kontakta oss.

info@brinnforbarnen.se

Jessica Ivarsson

Ordförande, huvudansvarig för BfB, skribent samt samarbetskoordinator

jessica.ivarsson@brinnforbarnen.se

Johanna Stålhandske

Vice ordförande, huvudansvarig för BfB, skribent samt samarbets-
koordinator

johanna.stalhandske@brinnforbarnen.se

Sara Karlsson

Sekreterare, låtskrivare och producent, Instagram-
ansvarig

sara.karlsson@brinnforbarnen.se

Alexandra Toth

Kassör, produkt-
ansvarig, skribent,
Instagram-
ansvarig


alexandra@brinnforbarnen.se

Anna Troedsson

Grafiker, webbmaster, hemside-
ansvarig

anna.troedsson@brinnforbarnen.se

För frågor och beställningar till vår webbshop: shop@brinnforbarnen.se
För frågor och kontakt till vår advokatpool: avdokatkontakt@brinnforbarnen.se
För frågor och kontakt till Brinns Vuxna Maskrosbarnteam: vuxnamaskrosbarn@brinnforbarnen.se

För frågor till Brinns journalist Sara Palmkvist: sara.palmkvist@brinnforbarnen.se

För frågor till Brinns socionom Linda Persson: linda.persson@brinnforbarnen.se